restaurace penzion jízdárna hořice v podkronosi | Hořice

Penzion a restaurace u Jízdárny - Hořice

Restaurace-jizdarna-horice-v-podkrkonosi-hospoda-vrsek

Penzion a restaurace u Jízdárny

Ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociální zařízením (možnost využití přistýlky či ubytování pouze 1 osoby, zapůjčení dětské postýlky). LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V HOŘICÍCH JIŽ OD 180,- PŘI DLOUHODOBÉM POBYTU.  SOCIALNÍ ZAŘÍZENÍ,TV,WIFI ZDARMA NA POKOJI.

Specifikace provozu:

celoroční

Počet pokojů: 5 čtyřlůžkových pokojů
  7 dvoulůžkových pokojů
 

zapůjčíme dětskou postýlku, jídelní židličku

Kapacita penzionu:

34 lůžek

po -pá  od 10.00 hod. podáváme hotová jídla od 59,- Zařídíme vám akci na míru na vaše přání zajistíme zboží které nemáme v nabídce včetně jiné značky piva,pro oslavy a svatby samozřejmě máme v nabídce i levnější verzi :) Těšíme se na vaši návštěvu...

www.penzionujizdarny.cz 


KONTAKTY

Penzion a restaurace U Jizdárny
Klicperova 881, 508 01 Hořice

Telefon: + 420 737 438 566
E-mail: blechova.pavlina@seznam.cz

IČ: 72858338  DIČ: CZ7857191496


Penzion a restaurace U Jízdárny se nachází v malebném městě kamenné krásy Hořice v Podkrkonoší.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociální zařízením (možnost využití přistýlky či ubytování pouze 1 osoby, zapůjčení dětské postýlky).

Ubytujeme i Vaše čtyřnohé mazlíčky. Součástí zařízení je příjemně zařízená restaurace s kapacitou 70 míst s venkovním posezením až pro 120 osob. Restaurace je klimatizovaná. Venku se nachází dětský koutek, pingpongový stůl, tenisový – nohejbalový kurt, venkovní bar.

Hosté si můžou vybrat z hotových jídel nebo ze širší nabídky minutek. V restauraci čepujeme Staropramen, dále je možno vybírat z široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. V letní sezóně grilujeme maso na rožní.

Restaurace je vhodná pro pořádání oslav narozenin, srazů, svateb a ostatních společenských setkání. Pokoje lze pronajmout i dlouhodobě. Po celém penzionu WIFI zdarma.


KDE NÁS NAJDETE...


PředchozíNásledující