stěhování bez dřiny hořice v podkrkonoší stěhovaci služby čištění koberců vozidel osobni doprava | Hořice

Stěhování bez dřiny - stěhovací služby, osobní doprava

Stehovani-bez-driny-logoLogo-bez-driny

Firma Stěhování bez dřiny pro Vás zajistí veškeré stěhovací služby, které jsou spojené se stěhováním firem, rodinných domů, bytů včetně vyklízení bytových a nebytových prostor a následného úklidu. V případě zájmu provádíme i rekonstrukce bytů a bytových jader. Sháníte dopravu na sportovní či kulturní akci? Můžeme Vám nabídnout možnost osobní dopravy v podobě devítimístného vozidla Ford Transit Tourneo.

WWW.STEHOVANIBEZDRINY.CZ


ADRESA

Slavomír Krsek

Husova 1599

Hořice

5080 01

KONTAKTY

Mobil: +420 603 576 760 nonstop
Fax: +420 493 623 257
E-mail: info@stehovanibezdriny.cz

 


Stěhování firem a bytů

Vážení zákazníci,
dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji přivítali na našich webových stránkách Stěhování bez dřiny.

Firma Stěhování bez dřiny se nachází na našem trhu již od revoluce v roce 1989. Od té doby jsme my i naši zákazníci urazili kus cesty v životě soukromém i pracovním. Nepovažujeme za nutné podávat zde písemný výčet o všech podnikatelských aktivitách, kterými jsme za ta léta prošli. Spíše se snažíme držet našich hlavních zásad, na které nejen při stěhování dbáme.

Hlavní zásady nejen při stěhování

Činnost naší firmy je založena na profesionálním a lidském přístupu k našim zákazníkům. Pokaždé, když stěhujeme, ať už firmu anebo rodinu, snažíme se přistupovat ke zúčastněným a zainteresovaným lidem tak jako kdybychom stěhovali někoho ze svých nejbližších. Né vše by mělo být o penězích a vykonané práci. Vždy jsme byli a budeme pouze lidé a tak by to mělo i zůstat.

VAŠI STĚHOVÁCI

 


PředchozíNásledující